Have you heard of the Naif brand?

Kui Jochem & Sjoerd 2013. aastal esimest korda isadeks said, avastasid nad, et isegi imikute nahahooldustooted sisaldavad kahjulikke koostisosi. Ja nii sündiski Naif: beebidele ja lastele mõeldud nahahooldustooted looduslike koostisosadega, mida beebi nahk tõesti vajab. Nad ei ole mitte ainult nahale kasulikud, vaid ei kahjusta ka planeeti. Ei midagi enamat, ei midagi vähemat. Varsti pärast seda hakkasid Naifi tooteid kasutama ka täiskasvanud. Nüüdseks on sortimendis valikut nii suurtele kui väikestele. Kõik väärivad nahahooldustooteid mis on kemikaalide-, allergiavabad ning loodus- ja keskkonnasõbralikud.

Naif mõtleb ja arendab tooteid pidevalt, otsides looduslikke alternatiive, mis annavad sama, kui mitte parema tulemuse kui mittelooduslikud variandid. Naif toodetest leiad koostisosi nagu linaseemneõli, puuvillaseemneõli, avokaadoõli ja tomatiekstrakt. Aga ka tsinkoksiid ja kookosõli. Mineraalõlid, sünteetilisi säilitusaineid ja kemikaale toodetele ei lisata. Meie nahk ei vaja neid ega ka planeet.

Naif valmistab tooteid, mis austavad ja kaitsevad inimeste ja planeedi puhtust. Brändi soov on muuta maailma paremaks kohaks kui see hetkel on. Mitte ainult meile, vaid ka järgmistele põlvkondadele. Naïf´is töötatakse iga päev selle nimel, et vähendada oma keskkonna jalajälge. Seetõttu leiad Naifi tooted suhkruroost valmistatud pakenditest. Keskkonna sõbralikkus ei puuduta ainult pakendeid vaid saatmist, koostisosi ja seda, kuidas Naifi peakorteris igapäevaselt tööd tehakse.

Naif tooted on looduslikud, 100% vegan, biolaguneva ja veekogudele ohutu koostisega.

Good things come from Italy – functional herbal teas for body and mind.
How to fight acne from a troublesome skin condition?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Close
Categories